ТМ"Добра Господарочка" - відгук /отзыв.

ТМ"Добра Господарочка" - відгук /отзыв. 22.08.2016 Всім доброго дня!

Цього разу мені пощастило потрапити в двадцятку тестувальників продукції ТМ "Добра Господарочка", так я й познайомилася з нею вперше.

ТМ "Добра Господарочка" (посилання на сайт) спеціалізується на виробництві товарів, що полегшують процес прибирання та приготування їжі.

Компанія-виробник - українська, що дуже радує, до речі, ТМ "Добра Господарочка" вже 10 років радує українців своєю чудовою та різноманітною продукцією!

Мені потрапили Рукав для запікання та Скатертина поліетиленова - саме їх я отримала на тестування.

Набір від ТМ "Добра Господарочка"

Що ж розпочнемо!

СКАТЕРТИНА ПОЛІЕТИЛЕНОВА

Скатертина поліетиленова  чудового зеленого кольору, має розмір 150 * 120 см, досить універсальний, як на мене.

Скатертина від ТМ "Добра Господарочка"

Скатертина достатньо міцна, зносостійка, мали можливість протестувати її як в домашніх умовах, так і на пікніку. Мушу відмітити, що вона до сих пір ціла і неушкоджена, що дуже дивно, бо на природі окрім моєї сім'ї була й інша з маленькими дітьми, які не відмовляли собі у задоволенні потягати скатертину, але з нею нічого не трапилося.Скатертина від ТМ "Добра Господарочка" 2

Поліетиленова скатертина дуже зручна для поїздок на природу, вона легка,не займає багато місця і є досить практичною.

Скатертина від ТМ "Добра Господарочка" 3

Бруд з неї видаляється легко і без зусиль. Не знаю, чи така скатертина буває в інших кольорах, хотілося б таку жовтеньку.

Рекомендую до використання!

РУКАВ ДЛЯ ЗАПІКАННЯ

Рукав для запікання порадував особливо, бо дуже люблю запечену рибу та м'ясо в духовці! Тож цього разу вирішили тестувати рукав з допомогою курки та картоплі.

Рукав для запікання від ТМ "Добра Господарочка"

Курку щедро натерла сіллю та чавленим часничком та поклала до рукава, зав'язала його краї спеціальною стрічкою і все помістила у духовку на 1,5 години. По закінченню часу вже можна було насолоджуватися смачною соковитою печенею та чистими духовкою і деком.

Курка в рукаві для запікання від ТМ "Добра Господарочка"

До курки на гарнір у нас була запечена у рукаві картопля з сіллю, ложкою олії та італійськими травами. 30 хвилин - і смачна та корисна страва готова.

Сподобалось:

- можна відрізати рукав потрібної тобі довжини,( одного разу мені трапився рукав, який був поділений перфорацією на півметрові частини, що, на мою думку, дуже неекономно.

Рукав для запікання від ТМ "Добра Господарочка"

- є стрічки-зав'язки, що виявилося досить зручно і мило.

- має отвори для виходу пари, з таким я зіштовхнулася вперше, можна сказати, це стало для мене відкриттям. Раніше я власноруч робила проколи у рукаві згори або вони лопалися самі, а тут вже все продумано, дуже сподобалося, дуже круто! Єдине, що хотілося б, може це якісь позначки біля отворів, бо вони майже непомітні і людям з поганим зором їх важко побачити відразу.

Рукав для запікання від ТМ "Добра Господарочка" 2

- ще плюсом вважаю те, що рукав не має швів, а значить не лусне в непотрібний момент.

Висновок: тепер, якщо зустріну у своєму місті продукцію ТМ "Добра Господарочка", то повз не пройду точно, особливо повз Рукав для запікання.

Детальная картинка: 
Начало активности (дата): 22.08.2016 09:55:00

Возврат к списку