Крем-бальзам для шкіри навколо очей. MAVKA. J'erelia. - відгук/ отзыв.

Крем-бальзам для шкіри навколо очей. MAVKA. J'erelia. - відгук/ отзыв. 19.10.2016

Привіт!

Сьогодні хочу поділитися враженнями від використання Крему-бальзаму для шкіри навколо очей. MAVKA.  Цей косметичний засіб я отримала зі своїм першим замовленням в компанії майже півроку тому.

Крем-бальзам для шкіри навколо очей. MAVKA. J'erelia

Хотілося б сказати пару слів про серію MAVKA. MAVKA. - це лінійка досить бюджетних косметичних засобів, які, не дивлячись на помірну ціну, показують непоганий результат і містять багато натуральних складників. Це не той  випадок, коли дешеве - значить неякісне.

Коли я розпакувала свою посилочку, мене приємно здивувало, що половина мого замовлення красувалася у полотняних торбинках з крафт-картками, що містили інформацію про продукт. Я просто обожнюю еко-упаковки!  Крем-бальзам був теж у такому мішечку.

Крем-бальзам для шкіри навколо очей. MAVKA. J'erelia Упаковка

Всередині торбинки знаходилася невеличка пляшечка з прозорого пластику, з помпою. Такий тип дозатору для мене є ідеальним, я вважаю його найкращим для косметичних засобів, особливо для догляду за шкірою навколо очей!

Крем-бальзам для шкіри навколо очей. MAVKA. J'erelia вид 2

Судіть самі:
  • не потрібно лізти у крем пальцем,
  • немає контакту з повітрям,
  • економічне використання.
Крем-бальзам для шкіри навколо очей. MAVKA. J'erelia вид 3

Крем-бальзам білого кольору, він легкий, танучий, шкіра його вбирає дуже швидко. Подобається, що крем не залишає після себе липкої чи жирної плівки. Аромат у бальзаму теж легкий і ненав'язливий, якийсь кремово-трав'яний ніби.

До складу крему входять натуральні складники: олія лісового горіха та зародків пшениці, масляний екстракт череди, коензим Q10.

Крем-бальзам для шкіри навколо очей. MAVKA. J'erelia Склад

А тепер хочу поговорити про результат.Так як засіб є досить економічним, тож я ним користувалася майже два з половиною місяці. Ось що я помітила:
  • після нанесення крему-бальзаму шкіра відразу виглядає зволоженою, більш доглянутою,
  • темні кола під очима зникли,
  • набряки теж не з'являлися,
  • розгладилися зморшки, викликані зневодненням шкіри.
Подразнення чи висипи не викликав. Як база під тіні мені не підійшов, так як у мене жирна шкіра повік. Користувалася ним в літній період, бо вважаю, що для холодної пори року потрібне щось поживніше.

Крем-бальзам для шкіри навколо очей. MAVKA. J'erelia Спосіб застосування

Висновок: чудовий засіб для зволоження шкіри навколо очей за доступною ціною!


Детальная картинка: 
Начало активности (дата): 19.10.2016 18:14:00

Возврат к списку